Chiropractie Centraal logo wit
Chiropractie Centraal
Team lid

Suzanne de Jong

Functie: Chiropractische Assistent
  • Lid van team: Schiedam

Ontmoet Suzanne de Jong

Suzanne (Suus in het kort) studeerde Engels aan de universiteit en ging daarna aan de slag als freelance vertaler. Nadat ze binnen enkele maanden zowel een hernia als een whiplash opliep, maakte chiropractie voor haar een wereld van verschil: het hielp haar lichaam door deze periode van pijn en stress heen en blijft dat sindsdien doen, waardoor ze stabiel en goed functionerend blijft ondanks haar hypermobiliteit.

Ze maakte vervolgens de overstap van thuiswerken naar een functie bij Chiropractie Centraal, omdat ze graag weer dichter met mensen wilde werken en persoonlijk contact belangrijk voor haar is. Het bieden van de best mogelijke zorg en een luisterend oor zijn aan de balie staat bij haar voorop zodat mensen de ruimte hebben om hun verhaal te delen en zich gehoord en gezien voelen.

In haar vrije tijd geniet Suus van yoga, pilates, naait ze het grootste deel van haar eigen garderobe en houdt van uitgebreidt koken.

Maak een afspraak

Neem contact op voor een persoonlijke behandeling

Maak een afspraak

Boek direct online een afspraak op een moment dat u uitkomt

Telefonisch contact

Bel ons voor vragen of om een afspraak te maken

Heeft u vragen?

Stuur een e-mail naar: info@chiropractiecentraal.com

© 2026 Chiropratie Centraal Alle rechten voorbehouden 

Design en implementatie met dank aan: Bridge Marketing & 2daysmarketing

Maak vandaag nog een afspraak en zet de eerste stap naar een gezonder en klachtenvrij leven

Doe nu de gratis rugscan bij Chiropractie Centraal

Maak een afspraak op een van onze locaties